UPRAVENÁ PROVOZNÍ DOBA KAMENNÉ PRODEJNY

Vážení zákazníci,

Na základě rozhodnutí vlády ze dne 21.10.2020 je naše kamenná prodejna uzavřena E-shop nadále funguje bez omezení, (netýká se vyzvednutí objednaného zboží).

Snažíme se co nejvíce minimalizovat veškerý dopad na vás – naše zákazníky, protože víme, že některé námi nabízené produkty jsou pro vás důležité a nenahraditelné, a ne vždy je lze zakoupit v jiných prodejnách, kterých se omezení prodeje netýká.

INTERNETOVÝ PRODEJ A OSOBNÍ OBJEDNÁVKY

I nadále je možné nakupovat námi nabízené produkty přes e-shop www.kapa-toner.cz  s možností zaslání zboží na adresu, v případě nutnosti i s možností osobního vyzvednutí  v naší kamené prodejně ve Frýdku-Místku, pondělí až pátek 11,00 - 13,00hodin.

Internetové objednávky budeme vyřizovat a expedovat co nejdříve – prosíme, počítejte s tím, že u objednávek se zasláním na adresu může docházet ke zpožděním z důvodu přetížení přepravních služeb.

UPRAVENÁ PROVOZNÍ DOBA KAMENNÉ PRODEJNY

 Osobní vyzvednutí se týká pouze a výhradně objednávek, u kterých od nás máte potvrzeno, že zboží je již připraveno k vyzvednutí na naší prodejně. Z důvodu uzavření prodejen je až do odvolání příjem případných reklamací možný jen zasláním poštou nebo přepravní službou.

Hodnocení obchodu na Zboží.cz