O NÁS

Naše firma se specializuje na prodej spotřebního materiálu do tiskáren. Naším hlavním sortimentem jsou především náplně do tiskáren, ať už se jedná o cartridge a náhradní náplně do tiskáren inkoustových, nebo tonery a barvy do tiskáren laserových. Náplně do tiskáren jsou přehledně rozděleny do kategorií podle výrobce tiskárny, takže lze jednoduše vyhledat všechny náplně, cartridge, tonery a barvy. V našem sortimentu také  naleznete kancelářské potřeby a kancelářskou techniku, jako jsou skartovačky,laminovače,vázače a spotřební materiál pro tuto techniku.

Náš sortiment dále rozšiřujeme - drobná elektronika ,koupelnová zrcadla s LED podsvícením, nově jsme zařadili do doplňky pro karavanisty: termoizolační ochranné plachty pro obytné vozy ,WC chémie a další potřeby pro karavanisty.
Náš e-shop Vám nabídneme přízníve ceny a nabízené položky držíme skladem. 

Vše co potřebujete pro kvalitní tisk vám  rychle doručíme domů i do vaší kanceláře. Využijte dopravu zdarma u objednávek nad 3500,00 Kč bez DPH,neplatí pro koupelnová zrcadla a nadrozměrné zásilky, nebo osobní odběr na naší kamenné prodejně ve Frýdku-Místku.

Zde uvedené ceny, platí pouze při objednávce na e-shopu www.kapa-toner.cz.

Pro prodejce a dealery, nabízíme NO NAME obaly bez potisku.
 

 

Rozšiřili jsme naši nábídku o koupelnová zrcadla s LED podsvícením.

Zrcadla s LED podsvícením dodají vaší koupelně tu správnou atmosféru. Z naší nabídky doporučujeme zrcadla s LED podsvícením, která mají velice nízkou spotřebu elektrické energie.

 Podsvícená zrcadla osvětlují koupelnu jasným homogením svitem díky modernímu zdroji LED. Jejich dlouhá životnost (cca 30 000 hodin) a nízká spotřeba jsou hlavními výhodami oproti klasické zářivce. Světlo vyzařované skrz vypískované části dodá koupelně jemné osvětlení, zvláště příjemné při ranní hygieně.  

Objednávat můžete různé rozměry, možnost otočení o 90 stupňů. U většiny typů lze na objednávku instalovat ,vyhřívání zrcadla proti zamlžování , kosmetické zvětšovací zrcátko, různé typy spínačů ,LED hodiny, meteostanice.

          

  

Nově jsme zařadili do nabídky doplňky pro karavanisty: termoizolační ochranné plachty pro obytné vozy, zastínění, boční a přední stěny k markýze THULE,FIAMMA,Dometic. Rozkladová chémie pro WC chemické toalety.

                               

 

              Zastínění boční stěna k markýze                         Zastínění přední stěna k markýze