DOPRAVA A PLATBA

DOPRAVA A PLATBA

 Způsoby dopravy a platba za objednané zboží.

U objednávek nad 3500,00Kč bez DPH, DOPRAVNÉ ZDARMA!!! NEPLATÍ U ZRCADEL, která jsou v balení těžší více jak 30kg.

UVEDENÉ CENY PLATÍ POUZE PŘI OBJEDNÁVCE NA E-SHOPU  www.kapa-toner.cz

Ceny za dopravné jsou uvedeny vč.DPH 21%. 

  PPL, DOBÍRKOU         120,00Kč

                        PPL, PLATBA PŘEDEM na účet      85,00Kč   

                        PPL soukromá osoba, DOBÍRKOU  134,00Kč

                       PPL soukromá osoba, PLATBA PŘEDEM  99,00Kč

 Přepravní společnost PPL je balíkový přepravce doručující obvykle do 24hodin od předání zásilky do přepravy. Níže naleznete podrobnější informace týkající se této možnosti doručení Vašeho zboží.

V případě jakýchkoliv dotazů o doručení nebo změně doručení zásilky, prosím, kontaktujte přímo dopravce PPL na telefonu: 225 331 500 nebo na emailu: info@ppl.cz

V případě dodání na soukromou adresu Vás bude doručující řidič prostřednictvím SMS zprávy informovat o času doručení, které bude v rozmezí dvou hodin.

Přesný výběr hodiny dodání není bohužel možný. Pokud nebudete přepravcem zastiženi, obdržíte do schránky informaci ohledně následujícího termínu doručení.

*objednávky přijaté o víkendu a svátcích jsou předány do přepravy nejbližší pracovní den a doručovány následující pracovní den

   PPL PARCEL SHOP, PLATBA PŘEDEM    85,00Kč

                           PPL PAREL SHOP, DOBÍRKOU     120,00Kč

Seznam nejbližších PPL ParcelShopů: ZDE

Jedná se nejširší a zároveň nejrychleji se rozšiřující sítí výdejních a podejních míst v České republice. Tato síť je určena všem, kteří se nechtějí vázat na určitý čas doručení. PPL ParcelShop můžete navštívit kdykoli v otevíracích hodinách včetně víkendů.

 

     POŠTA SLOVENSKO  PLATBA předem na účet 200,00Kč

 

 

 ROZVOZ KAPA,pouze smluvní partneří          150,00Kč

   OSOBNÍ ODBĚR,na prodejně KAPA    25,00Kč   Zboží je třeba objednat přes internet a vyčkat na výzvu k vyzvednutí objednávky!

Pozor – před vyzvednutím zboží počkejte na SMS s potvrzením. Pošleme vám je, jakmile je zboží na prodejně připraveno, proces totiž nějakou chvíli trvá.

Zboží bude pro Vás na prodejně připraveno ještě následujících 5 pracovních dnů. Pokud zboží v této lhůtě neodeberete, je uvolněno do volného prodeje.

 


Platba na obběrném místě,         99,00Kč

PLATBA PŘEDEM na účet      79,00Kč   

osobní převzetí na odběrních místech seznam výdejních míst

    Zboží bude přichystáno k odběru do 2 pracovních dnů, a bude uloženo max.10dnů s možností prodloužení

U společnosti Zásilkovna je možno využít přes 4000 výdejních míst, jedná se o nejrozšířenější síť výdejních míst. Cena je o proti jiným přepravcům zvýhodněna, Zásilkovna má ovšem omezení v rozměrech balíku na maximální součet rozměrů všech stran na 120 cm, maximální délka jedné strany je 70 cm a váha 5 kg. Z toho důvodu není možné využít tuto přepravu např. větší počet tonerů, pořádače, archivní krabice, xerografický papír.

 

 DOPRAVA NADROZMĚRNÝH ZÁSILEK (zrcadla )

Paletová přeprava DHL

cena přepravy od 250,00Kč vč DPH. dle rozměru a váhy zásilky.