Hlavní stránka » PRO KARAVANISTY » TERMOIZOLAČNÍ POTAHY A OBALY NA OBYTNÉ VOZY A KARAVANY » FORD TRANSIT » FORD TRANSIT od r.v.2014 - termoizolační potah pro obytný automobil

FORD TRANSIT od r.v.2014 - termoizolační potah pro obytný automobil

NA OBJEDNÁVKU, ZAKÁZKOVÁ VÝROBA

FORD TRANSIT od r.v.2014 - termoizolační potah pro obytný automobil

Další fotografie (9)

Sdílej   Share on FBShare on TwitterShare on G+Share on Pinterest
Kód:
ZEKFOR0005
Výrobce:
ZEKER
Záruka:
2 roky
ZDE VYBERTE MODEL:
Dostupnost:
7-10 PRACOVNÍCH dnů
6490 Kč
včetně DPH

5 363.64 Kč
bez DPH
ks
Přidat produkt k porovnání

Termoizolační potah pro kabinu obytného vozu FORD TRANSIT od r.v.2014 -

 • 4 vrstvy uvnitř - voděodolná a tepelná izolace

 • 2 vnější vrstvy - voděodolná tkanina CORDURA

 • uložný vak součástí dodávky

 • více sezóní: podzim / zima / jaro / léto

 • líbivý design

 • praktické využití, nerosí se okna v kabině , izoluje

 • záruka 2 roky

 • dodací lhůta 7-10 pracovních dnů

jelikož se jedná o zakázkovou výrobu dodací lhůta je 7-10 pracovních dnů

Termoizolační potah pro obytný vůz FORD od r.v.2014 . Poskytuje vynikající tepelnou izolaci v zimě i v létě. Potah se skládá ze 6-ti vrstev. Dvě vnější, ochranné z voděodolné, technické PVC tkaniny CORDURA a 4vrstvého izolačního materiálu skládajícího se z parotěsné, zesílené metalizované fólie a vaty.

Vnější vrstva termoizolačního potahu pro obytné automibily z voděodolné CORDURY. CORDURA je technická PVC tkanina s vysokou odolností proti oděru, roztržení a poškrábání. Je také 100% voděodolná. Termoizolační potah pro obytný automibil má celkem 6 vrstev ochrany. Vnější vrstvy jsou pouze voděodolná CORDURA, která má ochrannou funkci pro vnitřní 4vrstvou,tepelně izolační výpň.

složení:

100% polyester

gramáž: 380 gsm

vazba: 600D

jednostranná PVC úprava

Certifikát č. 170/DLS/2018. Tkanina splňuje požadavky nařízení REACH (ES) č. 1907/2006 Evropského parlamentu a Rady ze dne 18/12/2006 - REACH), (Sbírka zákonů 396 ze dne 30.12.2006, str. 1-794, v platném znění) (CERTIFIKÁT ZARUČUJÍCÍ BEZPEČNÉ POUŽÍVÁNÍ TKANINY PRO OCHRANU ZDRAVÍ A ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ)

POZOR Nečistěte agresivními chemikáliemi obsahujícími rozpouštědla a bělidla.

Vnitřní část termoizolačního potahu pro obytné vozy ,je zpevněná vícevrstvá metalizovaná fólie. Skládá se z metalizované polypropylenové fólie, polypropylenové síťoviny a polyetylenové fólie. Metalizovaná fólie odráží tepelné záření a tím zabraňuje tepelným ztrátám. Navíc je to izolační bariéra pro vodní páru a vítr. Výztuž z PP síťoviny zvyšuje odolnost termoizolačního potahu proti roztržení a prasknutí.

Vlastnosti parotěsné vrstvy fólie:

 • Gramáž 90g/m2

 • difúzní odpor vodní páry: 4,5*10 11 m² s Pa/kg

 • odolnost proti nárazu: > 700 mm

 • pevnost v tahu:

  – podél: >= 220 N/50 mm

  – napříč >= 180 N/50 mm

 • pevnost v roztržení:

  – podél: >= 100 N

  – napříč >= 100 N

 • vodotěsnost: vodotěsná při 2 kPa

 • třída požáru: E

 • neobsahuje azbest a černouhelný dehet

Izolační rohož pro obytný automobil - metalizovaná fólie

Fólie splňuje požadavky normy PN-EN 13984:2013 Flexibilní hydroizolační produkty. Plastové a pryžové výrobky pro regulaci vodní páry

Vnitřní, tepelně izolační vrstva potahu pro obytný vůz

Vnitřní část termoizolačního potahu je vyrobena z velmi kvalitní silikonové netkané textilie. Silikonová vata je vyrobena ze silikonových vláken zpomalujících hoření, která se používají při výrobě umělého prachového peří. Tento materiál se používá na výrobu přikrývek, spacích pytlů, bund a čalouněného nábytku. Pro výrobu netkané textilie je použito pouze nové silikonové vlákno bez přídavku recyklovaných vláken a bez příměsí polyesterového vlákna, které ovlivňuje nadýchanost a tvrdost netkané textilie.

Netkaná textilie má antialergické vlastnosti, je bílá, čistá a svěží a má certifikát Oeko-Tex®Standard100. Netkaná textilie je vzdušná, bez zápachu, neabsorbuje vlhkost, nepráší a nevylučuje žádné chemické sloučeniny.

 • gramáž: 150 gsm

 • přibližná tloušťka: 1,5 cm

 • surovinové složení: 100% silikonové vlákno


Termoizolační potah Zeker pro obytný automobil . Na termoizolačním potahu jsou umistěny vizuální identifikační znaky, které slouží k vytvoření image značky Zeker na trhu. Potahy s logem Zeker jsou zárukou kvalitních materiálů použitých při výrobě a vysokého standardu zpracování. Toto je standardní povrchová úprava našich potahů. Pokud si přejete objednat potah pro obytný vůz bez loga, dejte nám to prosím vědět při zadávání objednávky v popisu "BEZ LOGA

Termoizolační potah pro obytný vůz Ford Transit z roku 2014 - jak nasadit potah krok za krokem

Hlídání produktu
Zaslat dotaz
Aktuální cena produktu je 6490 Kč
Oznámit, až cena klesne pod
Kč s DPH
Oznámit každou změnu ceny
Oznámit, až bude zboží skladem
Váš email
Více informaci obratem - pokud si přejete obdržet další informace, které jste zde nenašli, uveďte svůj kontakt a my se vám ozveme.