Obal na plynovou láhev 11kg

Novinka

Obal na plynovou láhev 11kg

Další fotografie (6)

Sdílej   Share on FBShare on TwitterShare on G+Share on Pinterest
Kód:
ZEKPLYN
Záruka:
2roky
Dostupnost:
4 ks ihned k odeslání
590 Kč
včetně DPH

487.6 Kč
bez DPH
ks
Přidat produkt k porovnání

Ochranný obal na plynovou láhev 11kg ,pro obytné vozy a karavany

 • vnitřní vrstva - silikonová netkaná textilie 150g/m2
 • 2 vnější vrstvy - voděodolná tkanina Cordura
 • stahovací šňůry
 • více sezón: podzim / zima / jaro / léto
 • záruka 2 roky
 • dodací lhůta 3-5 pracovních dnů

Obal na plynovou láhev 11kg, pro obytný automobil a přívěs. Obal se skládá ze 3 vrstev. Dvě vnější, ochranné z voděodolné, technické PVC tkaniny Cordura. Střední vrstva je měkká a nadýchaný vata o tloušťce asi 1,5 cm. Dno a horní lmem z odolné cordury bez výplně.

Ventilační obal na plynovou láhev 11kg

Obal je ve spodní části opatřen kovovým očkem, které zajišťuje ventilaci . Kromě toho může otvorem unikat kondenzát vytvořený na láhvi.

Přestože je kryt vyroben technologií jakopotahy pro obytné vozy, pouze izoluje plynovou láhev od vnějších podmínek, jako jsou srážky, špína, vlhkost a sluneční záření.

Stojí za zmínku, že během zimy obal neohřívá plynovou láhev. Proto v zimním období doporučujeme používat lahve plněné čistým propanem. Tradičně propanbutanové lahve neplní svou funkci při teplotách pod -0,5°C. Butan se přestane vypařovat a změní svůj stav na kapalný. Na ohřev se tak využije pouze polovina obsahu láhve. S čistým propanem spotřebujeme celých 11kg plynu.

Vnější vrstva obalu plynové láhve z voděodolné cordury

Cordura je technická PVC tkanina s vysokou odolností proti oděru, roztržení a poškrábání. Je také 100% voděodolná. Obal plynové láhve je celkem 3 vrstvy . Vnější vrstvy jsou jen voděodolná cordura, která má ochrannou funkci pro vnitřní vatu.

 • složení: 100% polyester
 • gramáž: 380 gsm
 • vazba: 600D
 • jednostranná PVC úprava
Izolační rohož pro obytné auto s vnější vrstvou codura

Certifikát č. 170/DLS/2018. Tkanina splňuje požadavky  nařízení REACH  (ES) č. 1907/2006 Evropského parlamentu a Rady ze dne 18/12/2006 - REACH), (Věstník UL 396 ze dne 30.12.2006, str. 1-794, v platném znění) (CERTIFIKÁT ZARUČUJÍCÍ BEZPEČNÉ POUŽÍVÁNÍ LÁTKY PRO OCHRANU ZDRAVÍ A ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ)

POZOR Nečistěte agresivními chemikáliemi obsahující rozpouštědla a bělidla.

 

 

 

 

Vnitřní vrstva obalu na plynové lahve pro karavaning

Vnitřní část obalu plynové láhve obytného vozu je vyrobena z kvalitní silikonové netkané textilie. Silikonová vata je vyrobena ze silikonových vláken zpomalujících hoření, která se používají při výrobě umělého prachového peří. Tento materiál se používá na výrobu přikrývek, spacích pytlů, bund a čalouněného nábytku. Pro výrobu netkané textilie je použito pouze nové silikonové vlákno bez přídavku recyklovaných vláken a bez příměsí polyesterového vlákna, které ovlivňuje nadýchanost a tvrdost netkané textilie.

Netkaná textilie má antialergické vlastnosti, je bílá, čistá a svěží a má certifikát Oeko-Tex®Standard100. Netkaná textilie je vzdušná, bez zápachu, neabsorbuje vlhkost, nepráší a nevylučuje žádné chemické sloučeniny.

 • gramáž: 150 gsm
 • přibližná tloušťka: 1,5 cm
 • surovinové složení: 100% silikonové vlákno
  Owata - izolace pro izolační rohož obytného vozu

Obaly Zeker na plynové lahve

Obaly jsou opatřeny vizuální identifikační značkou, která slouží k vytvoření image značky Zeker na trhu. Obaly s logem Zeker jsou zárukou dobré kvality materiálů použitých k výrobě a vysokého standardu zpracování. Toto je standardní povrchová úprava našich obalů plynových láhvi a dalších produktů. Pokud si přejete objednat kryt válce pro obytné auto bez našeho loga, dejte nám prosím vědět při zadávání objednávky v popisu.

Hlídání produktu
Zaslat dotaz
Aktuální cena produktu je 590 Kč
Oznámit, až cena klesne pod
Kč s DPH
Oznámit každou změnu ceny
Oznámit, až bude zboží skladem
Váš email
Více informaci obratem - pokud si přejete obdržet další informace, které jste zde nenašli, uveďte svůj kontakt a my se vám ozveme.